Aktualitet

Serbia kërcënon Marin Memën

Emisioni hulumtues “Gjurmë Shqiptare” i Marin Memës ka realizuar 6 ditë më parë një dokumentar i titulluar “Mashtrimi serb me objektet e kultit të...

Politike

PD- Arrihet dakordësia për administrimin e zgjedhjeve. PS heq dorë nga...

Këshilli politik arrin dakordësinë për administrimin e zgjedhjeve. Burime nga mbledhja bëjnë me dije për “BalkanWeb” se, palët pranojnë përfshirjen 100% të identifikimit elektronik...

Hyri në zyrën e Bashës duke çaluar e me krah të...

Një ditë më parë ndërsa bëheshin ecejakje nga rezidenca e ambasadores Yuri Kim nëpër selitë apo zyrat e shefave të anëtarëve të Këshillit Politik,...

Bota

Sport

Eros Grezda grushta ndaj lojtarit serb. Video

Eros Grezda dhe serbi Antonio Mirko Çolak kanë përfunduar me grushte atë që kanë nisur gjatë minutave të ndeshjes mes Osijekut dhe Rijekës. Ka...

Futbolli në zi, shuhet në moshën 18-vjeçare lojtari i Skënderbeut

Futbolli shqiptar në zi. Futbollisti i Skënderbeut Dorian Tahirllari ndërroi jetë në moshën 18-vjeçare duke humbur betejën me sëmundjen e rëndë që vuante prej...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji