Një ngjarje tragjike ka ndodhur brenda një shtëpie në Oregon mbrëmjen e të premtes
Sipas mediave të huaja, një djalë tre vjeç ka humbur jetën, pasi qëlloi aksidentalisht veten në kokë me një armë që e gjeti.
Anëtarët e familjes së tre vjeçarit James Kenneth Lindquester telefonuan në 911 për të raportuar se vogëlushi kishte gjetur një pistoletë në një sirtar në dhomën e gjumit dhe kishte qëlluar veten në kokë rreth orës 21 e 50 minuta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu