5 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, pas një kontrolli në një lokal në zonën e Kinostudios, ku u konstatua dhe një sasi droge.

Mësohet se fillimisht kontrolli ka nisur për shkak se lokali ishte i hapur jashtë orarit zyrtar, dhe më pas Policia zbuloi se konsumohej lëndë narkotike nga personat e pranishëm.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu