Një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i Vlorës mëngjesin e kësaj të hëne. Bëhet me dije se 50-vjeçarja e identifikuar me inicialet H.Xh ndodhet nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprake

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu