Sot policia po zhvillon një operacion anti-kanabis në të gjithë Shqipërinë
70% e strukturës policore është angazhuar, bashkë me sektorin antidrogë, drejtoritë vendore dhe komisariatet.
Po ashtu kontrollet por kryhen kontrolle me 50 drone dhe 2 helikopterë nëpër sipërfaqet e dyshuara me kanabis.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu