Aktualitet

Tjetër aksident në seri në autostradë/ Përplasen disa makina, raportohet për...

  Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ndërsa ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku disa makina janë përfshirë dhe paraprakisht raportohet edhe...

Politike

Basha zbulon ofertën e Ramës: Ti kryeministër, unë president

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zbuluar ofertën e kryeministrit Edi Rama për të dakordësuar hapjen e listave që ndalon koalicionet parazgjedhore. Basha thotë se përgjatë këtyre...

Kush janë tre të emëruarit e Bashës që do ndjekin procesin...

Partia Demokratike ka shpallur tashmë procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për zgjedhjet e ardhshme. Pak ditë më parë kjo forcë politike bëri të njohur edhe...

Bota

Sport

“Ti na infektove”. Shokët e ekipit bëjnë për spital mbrojtësin e...

Partizani po kalon një situatë kaotike pasi momentalisht ka shkuar në pesë numri i lojtarëve të infektuar me “COVID-19”. Deian Boldor dhe Besnik Ferati...

Goditet nga rrufeja teksa po stërvitej, portieri përfundon në spital në...

Portieri Ivan Zaborovskiy po lufton për jetën teksa gjendet në kujdes intensive në spital pasi u godit nga një vetëtimë gjatë stërvitjes. Sportisti i ri...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji