Aktorja Arta Elezaj ishte të shtunën mbrëma e ftuar emisionin e Luana Vjollcës, ku në një pjesë të shoët, u pyet në lidhje me historinë e saj të dashurisë.

Kaçurrelsja komentoi zërat se ajo është në lidhje me një deputet të Kuvendit në Kosovë, dhe zbuloi se si qëndron e vërteta.

Pyetja për të ishte: ”Arta pak kohë më parë u përfol për një lidhje dashurie mes teje dhe një deputeti të Kosovës. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” emrin e tij, ose tortën…”

Lidhur me këtë pyetje Elezaj u përgjigj:“Unë nuk kam asnjë unazë në gishtin tim, e ndër të tjera nuk ka asnjë deputet në skenë.”

Nuk dihet ende nëse Arta Elezaj është në një lidhje, por të paktën mund të heqim dyshimet e lindura për lajmet e fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu