Këngëtarja së shpejti do e lansojë projektin e ri

Adelina Emini në ditën e nënës ka zbuluar se do publikojë projektin e radhës.Për dallim nga klipet e tjera, artistja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur një këngë dedikuar personit më të shtrenjtë në jetën e saj.

Adelina Emini ka zbuluar se me datë 8 mars do të mund ta dëgjojmë një tekst për nënën e saj.
Rikujtojmë se, nuk ka shumë ditë që ajo festoi ditëlindjen e nënës në një darkë me muzikë dhe shumë të ftuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu