Në aksin rrugor Qukës-Librazhd tek Ura e Bushtricës ka pasur rrëshqitje të dheut në trup të rrugës.

Menjëherë kontraktori ka marrë të gjitha masat me mjete dhe punëtorë dhe ka bërë pastrimin e plotë të këtij segmenti rrugor.

Dhe tashmë është i hapur për qarkullimin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu