Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga. Sipas policia ngjarja ka ndodhur në aksion rrugor Laç-Patok.

“Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen”, thotë policia.

Ndërkohë grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu