Një aksident automobilistik u regjistrua mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë.

Një automjet ka dalë ka rruga dhe ka përfunduar në greminë nga 100 metra lartësi.

Fatmirësisht, nuk ka lëndime në njerëz.

Policia ndodhet në vendngjarje e po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu