Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku një punonjës policie, në aksin Koplik-Shkodër, ka përplasur një person me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit ‘Shtoj i ri’ dhe në bazë ëë informaioneve paraprake bëhet me dije se viktima është shtetasi Agim Shkambaj 50-vjeç, i cili është përplasur nga efektivi i policisë, Gjergj Gjeloshi.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu