Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Një motorr është përplasur me një automjet. Ende nuk dihet fati i drejtuesit të motorrit, por nga fotot ekskluzive të siguruara nga infoweb.tv duket qartë se përplasja ka qenë e fortë dhe motorri ka pësuar dëmtime.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia që ka kryer veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu