Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës.

Siç shihet nga pamjet ekskluzive të infoelbasani.com, një automjet i tipit benz ka dalë në krahun e kundërt të rrugës dhe është përplasur me një mjet tjetër.

Ndiqeni videon:

Si pasojë e këtij aksidenti nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu