Një aksident ka ndodhur në autostradën Elbasan-Tiranë.

Një automjet tip “ford fokus”, me targa AA 583 OC ka humbur kontrollin duke u përplasur ndërsa makina është kthyer brinjas.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe ende nuk bëhen me dije detaje të tjera, ndërsa forcat policore ende nuk kanë mbërritur në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu