Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë ka mbetur i lënduar një person. Nga aksidenti është përplasur trajleri dhe një makinë tip Golf.

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë ka mbetur i lënduar një person.

Në aksident janë përfshirë trajleri dhe një makinë tip Golf, të cilat janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë një person ka mbetur i lënduar lehtë.

Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu