Sipas burimeve 4 të rinjtë të cilët u aksidentuan rëndë në aksidentin e ndodhur mesditën e kësaj të diele në aksin rrugor Levan-Vlorë janë: Klejdi Dori 16 vjeç i cili sipas të dhënave shëndetësore ndodhet në gjendje të mirë, Qirja Dori 20 vjeç vëllai i tij ndodhet në sallën e operacionit, ndërsa nuk dihet saktësisht gjendja e tij shëndetësore.

Ndërkohë gjithashtu në sallën e operacinit ndodhen edhe Flori Duraj 19 vjeç dhe Rei Leskaj 21 vjeç

Ndërsa 18-vjeçari i cili mbeti viktimë si pasojë e aksidentit të rëndë është Ermir Tare nga qyteti i Fierit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu