Një kalimtare është plagosur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit.

Drejtuesi i makinës është larguar me shpejtësi pas aksidentit duke mos i ardhur në ndihmë kalimtares që përplasi. E plagosura është dërguar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Policia e ka identifikuar dhe po punon për arrestimin e shoferit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu