Nga Anxhela Salaj

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme tek rruga e re e trenit në Elbasan.

Dy automjete janë përplasur mes tyre.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Dëshmitarë okularë pohuan për infoelbasani.com se përplasja mes dy automjeteve ishte e fortë.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila kreu veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Ja dhe fotot e siguruara ekskluzivisht nga infoelbasani.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu