Dyshime për bombë në aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit.

Forca të shumta policie dhe të shërbimit zjarrfikës kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje…

Alarmi ka shkaktuar panik te pasagjerët, ndërsa nuk dihet ende se në çfarë rruge është njoftuar Policia për praninë e lëndës eksplozive.

Policia ka evakuuar punonjësit dhe qytetarët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu