Njëra nga vajzat e emisionit “Përputhen” duket se ka qenë e mësuar me kamerat. Ajo është Ana Kauri, apo siç e njohim të gjithë Ana 2.

Mesa duket, Ana Kauri ka qenë një personazh i njohur, pasi ka qen pjesë e e klipit muzikor të një këngëtari të njohur në Shqipëri.

Bëhet fjalë për këngën “Lule pa erë” Nga Irkenc Hyka, ashtu si nuk jemi mësuar ta shikojmë.

Ana shfaqet bjonde në klip dhe ky detaj e bën atë të duket edhe më ndryshe në pamje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu