Andi, ish- konkurrenti i Përputhen lajmëroi më herët se edhe ai e ka një version të historisë, që Tea tregoi disa ditë më parë, në platformën “Përputhen”.

Pak minuta më parë, Andi ka publikuar një story tjetër, ku i kërkon përdoruesve të Facebook që të bëhen 30 mijë në faqen e tij, në mënyrë që të publikojë videon ku tregon variantin e tij të historisë së famshme.

“Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në Facebook, do të bëj aty reagimin për fjalët e Teas, do ketë gjëra të forta”, shkruan ai.

Kujtojmë më herët se Andi dhe Tea dolën si çift nga “Përputhen”, dhe disa ditë pas kësaj, doli lajmi që ishte gjithçka një lojë. Tea ishte në një lidhje me Beartin dhe sipas Teas, edhe Andi ishte në një lidhje.

Andi thirrje ndjekësve: Nëse bëheni 30 mijë followersa, do

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu