Partia Demokratike ka përfunduar numërimin e votave të anëtarësisë në qarkun e Tiranës.

Nga 140 kandidatë anëtarësia e PD ka votuar 139 dhe vetem nje prej tyre është skualifikuar.


Vëmë re se nga lista e 139 kandidatëve për deputet, Julian Deda, Kodiana Shala dhe Andi Lila janë përzgjedhur nga anëtarësia, duke i hapur rrugë karrirës së tyre politike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu