Dje humbi jetën në mënyrë tragjike 7-vjeçarja Amarisa Canaj, pasi një automjet e përplasi në aksin Vlorë-Peshkëpi.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në komisariat dhe po vijojnë procedurat përkatëse. Ndërkohë gazetari i Vlorës, Enrik Mehmeti ka publikuar foton e vajzës dhe bën apel që përgjegjësi të marrë atë që meriton.

Ai ngre shqetësimin se drejtuesit e mjeteve nuk kanë kujdesin e duhur në rrugë, ndaj duhet të merren masat përkatëse.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu