Mbrëmjen e kaluar Tea dhe Bearti treguan se kanë vendosur ta shijojnë lidhjen larg mediave.

Megjithatë burime për revistën “Who” bëjnë me dije se dyshja do të shfaqen për herë të parë bashkë në ekran në programin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Nuk dihet ende se çfarë do të jetë ajo që Tea dhe Beart kanë vendosur të ndajnë me publikun

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu