Një person ka arritur që t’i shpëtojë mbulimit policor dhe është arratisur nga Drejtoria e Policisë së Tiranës.

Por arratia e tij zgjati fare pak, pasi u ndalua në rrugën “Myslym Shyri|.

Ende nuk dihet se si arritu që të largohet nga ambientet e policisë.

Ndërkaq raportohet se ai ishte thirrur në polici pas denoncimit të të atit i cili pretendonte se e dhunonte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu