Vjedhja e një farmacie me anë të një pistolete lodër duket e pamundur, por 30-vjeçarja kosovare nuk ka hezituar ta provojë.

Tentativa e saj nuk ka shkuar ashtu siç ndoshta kishte menduar 30-vjeçarja.
Ngjarja ndodhi në qytetin e Prizrenit, ku kjo e fundit e pajisur me një maskë të Covid-19, u fut në farmaci dhe nën kërcënimin e një arme lodër tentoi të merrte xhiron e ditës.

Ndërkohë, sipas informacionit të policisë, është bërë i mundur arrestimi i saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu