Një 26-vjeçar është arrestuar në Tetovë mbrëmjen e djeshme nga forcat e policisë pasi dyshohet se kërcënoi me jetë të atin. Konkretisht  shtetasi me inicialet Xh.I 26 vjeç është arrestuar nga Policia në Tetovë pasi ka kërcënuar me jetë babain e tij 56-vjeçar

Njoftimi i policisë

“Mbrëmë (4-shkurt) në ora 21:00, në rrugën ,,Gjorce Petrov“ në Tetovë, efektivët e policisë së SPB Tetovë, e kanë arrestuar 26 vjeçarin Xh.I. nga Tetova i cili kishte abuzuar dhe kërcënuar me jetë babain të tij 56 vjeçar.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes dhe do të përgatitet parashtresë adekuate”, thuhet në njoftimin e policisë së Tetovës”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu