Policia e Tiranës ka arrestuar të riun nga Kosova, i cili akuzohet se prej disa muajsh përndiqte moderatoren bukuroshe Luana Vjollca.  Mësohet se 29-vjeçari Ajdin Morina u arrestua në orët e para të mëngjesit.

Ajdin Morina nga Gjakova kishte shkuar mëngjesin e sotëm në rrugën pranë banesës së Luana Vjollcës, ndërsa ai është arrestuar në flagrancë.

Të njëjtin person Luana Vjollca e ka denoncuar edhe në Maj të 2020 se e përndiqte dhe e ngacmonte prej disa muajsh.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu