Emisioni “Përputhen” ka pasur edhe momente romantike mbrëmjen e sotme.

Gjithçka ka ndodhur në takimin mes Sarës dhe Atdheut.

Takimi nisi romantik mes tyre duke u treguar shumë të afërt.

Dhe nuk kishte si të shkonte ndryshe, përveç se me një puthje. Dyshja e zhvilloi takimin në një poligon qitje.

Atdheu i tha se nëse do të qëllonte tek e kuqja do t’i jepte dënim Sarës. Pasi qëlloi në shenjë, Atdheu e puthi në buzë Sarën, madje edhe ajo ia ktheu.

Por nuk mjaftoi me kaq, Sara i hoqi xhakoventon Atdheut për t’i parë trupin.

“Paske shumë tatuazhe, çfarë simbolizojnë këto,” pyeti Sara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu