Në puntatën e mbrëmshme, ajo që u vu re ishte mungesa e Atdheut dhe Sindit. Por, për këtë gjë nuk mungoi sqarimi i Bora Zemanit, e cila tregoi se çfarë ka ndodhur .

Kjo e fundit, tha se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me Covid, duke i uruar atij shërim të shpejtë.

Ndërsa, për Sindin tha se një i afërmi i saj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Më konkretisht, Bora është shprehur se “Atdheu nuk do të jetë në ditët në vijim sepse është infektuar me Covid, ne i urojmë shërim të shpejtë dhe të kthehet sa më shpejt në studio. Sindi nuk do të jetë pasi ka një të afërm në gjendje të rëndë. Ne i urojmë shërim të shpejtë dhe sigurisht edhe atë e presim sa më shpejt në studio”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu