Atentat Shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe!

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40 te Stacioni i Pompave, në Dobraç atje ku ndodhen “5 heronjtë e Vigut”.

Mësohet se i plagosur ka mbetur Mentor Hasanaj 39-vjeç, shefi i policisë dhe babai i tij Xhelal Hasanaj 74-vjeç.
Makina e policisë ka marrë plumba nga ana e shoferit.

Nga sa raportohet deri më tani, autorë kanë qenë 2 persona me motor.
Nuk dihen ende shkaqet, por mendohet se ka lidhje me detyrën e tij.

Policia po bën krehjen e zonës për të rënë në gjurmë të autorëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu