- Advertisement -

AUTHOR NAME

info elbasani

2912 POSTIME
0 KOMENTET

“Më fal baba që stë shpëtova dot. Ma këpute shpirtin o ba”! Përlotin fëmijët e Kasem Hysenbelliut me dedikimet për të atin

Ndarja nga jeta e parakohshme e Presidentit të “Fax News”, Kasem Hysenbelliu, ka krijuar dhimbje të madhe te shumë njerëz të medias, politikës, biznesit,...

46 milion njerëz në botë fitojnë ndaj Covid

Mbi 46 milionë persona në të gjithë botën janë shëruar nga koronavirusi, që nga fillimi i pandemisë e deri më tani. Në bazë të...

3 shenjat më me fat të vitit 2021, si do të jetë viti i ri për të tjerët

2020-a nuk ishte viti që të gjithë prisnim të kalonim, megjithatë, si çdo dhjetor, edhe këtë vit ka ardhur koha e bilancit. Cili është...

Italia pritet të përfshihet nga stuhi shiu dhe dëbore. Jepet shenja e alarmit të kuq

Italia fqinje pritet që të përfshihet nga moti i keq këtë të diel. Siç raportojnë mediat vendase, i gjithë vendi pritet që të përfshihet...

Tërmeti trondit sërish Turqinë, panik në Antalia

Turqia nuk njeh qetësi. Pak më shumë se një muaj nga tërmeti vrastar i Izmirit, toka është lëkundur sërish. Sipas medieve turke, bëhet fjalë për...

Covid-19 nuk kursen mjekët/ Kanë humbur jetën 15 mjekë

Covid 19, ndër humbjet e jetëve çdo 24 ore, po na merr mjeket. Ata te cilët pervec lodhjes, stresit mbingarkesës infektohen duke sakrifikuar për te...

Arrestohen tetë shqiptarë/ Shkatërrohet grupi i trafikut të drogës Turqi-Shqipëri

Një rrjet i trafikut të drogës Turqi-Shqipëri është goditur nga DEA Amerikane në Athinë, në bashkëpunim me policinë e Selanikut dhe atë të Igumenicës. Policia...

Çfarë po ndodh?/ Në Greqi rastet me Covid mbeten të larta

Gjatë një konference në Greqi, sipas profesorit të shkollës së Mjekësisë të Universitetit të Athinës, shkalla e transmetimit të koronavirusit në qendrat e mëdha...

19 të vdekur dhe 846 raste të reja nga korovirusi në vend

Në vend është shënuar sot një tjetër shifër e lartë viktimash nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit sipas të dhënave të publikuara nga...

Kosovë/560 raste të reja me Covid dhe 14 humbje jete

Në Kosovë vijon të jetë i lartë numri i infeksioneve dhe fatkeqësisht edhe ai i viktimave. Gjatë Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin...

Latest news

“Më fal baba që stë shpëtova dot. Ma këpute shpirtin o ba”! Përlotin fëmijët e Kasem Hysenbelliut me dedikimet për të atin

Ndarja nga jeta e parakohshme e Presidentit të “Fax News”, Kasem Hysenbelliu, ka krijuar dhimbje të madhe te shumë njerëz të medias, politikës, biznesit,...

46 milion njerëz në botë fitojnë ndaj Covid

Mbi 46 milionë persona në të gjithë botën janë shëruar nga koronavirusi, që nga fillimi i pandemisë e deri më tani. Në bazë të...

3 shenjat më me fat të vitit 2021, si do të jetë viti i ri për të tjerët

2020-a nuk ishte viti që të gjithë prisnim të kalonim, megjithatë, si çdo dhjetor, edhe këtë vit ka ardhur koha e bilancit. Cili është...

Italia pritet të përfshihet nga stuhi shiu dhe dëbore. Jepet shenja e alarmit të kuq

Italia fqinje pritet që të përfshihet nga moti i keq këtë të diel. Siç raportojnë mediat vendase, i gjithë vendi pritet që të përfshihet...

Tërmeti trondit sërish Turqinë, panik në Antalia

Turqia nuk njeh qetësi. Pak më shumë se një muaj nga tërmeti vrastar i Izmirit, toka është lëkundur sërish. Sipas medieve turke, bëhet fjalë për...
- Advertisement -