Para pak ditësh Gabriel Garko rrëfeu orientimin e tij s*ksual dhe se ishte gay. Ndërkohë pas deklaratës së bujshme, ka folur dhe aktorja e njohur italiane, Eva Grimaldi, e cila ka bashkëjetuar tetë vite me Garkon. Në një intervistë për “Chi”, aktroja ka treguar detaje nga marrëdhënia e tyre. Grimaldi tha se ata ishin një çift, por e vetmja gjë që mungonte ishte s*ksi.

Ajo u shpreh:

Historia jonë u krijua katërmbëdhjetë vjet më parë. Nuk kishte kurrë s*ks, ai kishte nevojë për mua dhe unë gjithmonë e mbroja atë. Por ekzistonte një dashuri e thellë që na lidh akoma sot dhe kjo shkon përtej sferës fizike… madje do të isha martuar me të ose do të kisha një fëmijë me të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu