Fatos Nano akuzoi mbrëmjen e djeshme publikisht ish-presidentin Berisha se i kishte vrarë nënën, për shkak të problemve që ajo kishte pasur me zemrën pas arrestimit politik të tij.

Berisha ka zgjedhur t’i përgjigjet ish-kundërshtarit të tij politik vetëm me një video, ku Fatos Nano rrëfen mbi futjen e Ramës në politikë me thonjë të paprerë, si dhe flet me një gjuhë përbuzëse ndaj kryeministrit aktual.

Në mbishkrimin e videos Berisha shkruan: Miq, Fajin e ka Saliu!!

https://www.facebook.com/121577844669798/videos/3949529935078220

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu