Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një prej çifteve më të ndjekur në rrjete sociale. Ata janë gjithmonë aktivë, duke ndarë momente të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi aktori ka ndarë në rrjete sociale një video, që i ka bërë të gjithë për të qeshur, por ama Xhensilës ja ka bërë gjakun ujë.

Në video këngëtarja duket shumë e fokusuar tek dokumentari me vrasje dhe as që e ka vënë re Besin që i afrohet nga mbrapa. Teksa ai i afrohet dhe e tremb, Xhensila bërtet dhe instinktivisht qëllon Besin.

 

 

‘’Po shikonte një dokumentar me vrasje. Ky dokumentari që në një hotel, zhduken njerëzit’’ – shkruan Besi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu