Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fierzë të Belshit. Një 9-vjeçar ka rënë nga lartësia dhe ka pësuar dëmtime të rënda në kokë. Ai po transportohet drejt spitalit të Elbasanit për të marrë trajtim mjekësor.

Nga burimet mësohet se është plagosur rëndë teksa po luante me shokët.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu