Pas stuhisë së madhe të shiut dhe kur punëtorët ende nuk kishin ngritur pemët e rrëzuara, një vajzë, bjonde ka marrë vëmendjen e gjithë kalimtarëve.

Ajo është parë duke bërë lëvizje erotike në mes të rrugës dhe kjo pa asnjë arsye. E reja kërcen për qejfin e saj dhe nuk shqetësohet fare se ka njerëz përreth.

Pasi mbaron kërcimin ajo vazhdon rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.
Per me shume shihni videon. joq.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu