Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në Lezhë.

Akoma nuk dihet nëse ka viktima, apo të plagosur. Mësohet se Policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu