Të gjithëve na kujtohet Drejtoresha besnike e Ramës në krye të Tatimeve… Ajo që imitonte liderin suprem në çdo sjellje dhe shprehje… Bëhet fjalë për të vetmen Briseida Shehaj e cila së fundmi ka “tradhtuar” partinë e saj dhe i është bashkuar LSI-së. Në takimin e strukturave të LSI u bë e ditur se Nënkryetare e LSI në Tiranë është komanduar, Briseida Shehaj. Ish-drejtorja e Tatimeve dhe socialistja e njohur është bërë pjesë e LSI-së prej pak kohësh. Pritet që gjatë ditëve në vijim të ketë emra të tjerë të njohur nga PS që do t’i bashkohen LSI.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu