Një shtetasi italian as nuk i kishte shkuar në mendje se çfarë do t’i ndodhte në ditën e Shën Valentinit.

Teksa u kthye nga puna, ai gjeti gruan e tij duke e tradhtuar me një tjetër në shtëpinë e tyre.

Ngjarja ndodhi në Salerno, Itali. Gruaja kishte përfituar nga mungesa e të shoqit dhe kishte ftuar të dashurin e saj në shtëpi. Por burri i saj u kthye më shpejt nga puna dhe i kapi ‘mat’.

Menjëherë sapo pa burrin që hyri në shtëpi, i dashuri i gruas tentoi të arratisej duke u hedhur nga kati i dytë i pallatit, por u rrëzua. Më psas ai u dërgua në spital, ndonëse nuk mori dëmtime serioze.

Polica mbërriti në vendgjarje u habit nga kronologjia e asaj çfarë kishte ndodhur.

 

Burimi: internapoli.it|joq.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu