Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit për këtë javë. Ata kanë zhvilluar një takim ndryshe në një fushë paint ball-i të veshur me rroba ushtarake dhe me armë në duar.

Fatjoni gjatë një bisede për dhuratat e Vitit të Ri i është shprehur Anës duke thënë se: “Dhurata ime është një puthje.”

Në momentin që Fatjoni i jep puthjen Anës ndodh dhe incidenti i varëses,i cili i afroi më shumë fizikisht.

Të dy kanë flirtuar në çdo moment me prekje dhe fjalë ndërsa qëndronin me armë në duar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu