Vihen nën hetim dy persona të tjerë në lidhje me vrasjen dhe masakrimin e çiftit Pasho në Itali. Pas Elona Kaleshit, tashmë kanë nisur hetimet për djalin e çiftit Pasho, Taulant Pasho dhe Denis Kaleshin, vëllai i 36-vjeçares Elona Kaleshi, e cila deri më tani është personi i vetëm që ndodhet pas hekurave për këtë ngjarje të rëndë.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu