Degradon në grushte numërimi i votave të PD-së.

Numërimi i votave të anëtarësisë së PD-së nuk ka kaluar pa incidente në Kamëz. Mësohet se njerëzit e Xhelal Mziut nuk kanë lejuar votimin e kundërshtarëve të shefit të tyre.
Bodigardët e Mziut kanë uahtruar dhunë ndaj Devin Zallën dhe Jetmir Prencin, të cilët kanë përfunduar në spital.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu