Është bërë publike fotoja e 71-vjeçarit Lefter Zhidro, të moshuarit që ka terrorizuar qytetin e Elbasanit pas një konflikti që pati fillimisht me ish-bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “11 nëntori”, në afërsi të Kthesës së Sarës, ku në mesin e ditës, në një orar ku rruga ka qenë tejet e frekuentuar, kalimtarët kanë dëgjuar një breshëri të shtënash e cila ka vijuar prej më shumë se 30 minutash.

Nga sulmi drejt policisë ai la të plagosur dy të rinj, Adenour Konaxhiu 21 vjeç dhe Ledio Saraçi 22 vjeç

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu