Kleoniki Delijorgji ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca.

Pjesë e emisionit është dhe aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja,i cili ka rolin e kapitenit në skenarin e lojës.

Mesa duket në një pjesë të emisionit Kleoniki dhe Rezarti kanë shfaqur mospëlqimet që kanë ndaj njëri-tjetrit.

Madje këngëtarja mospëlqimin e saj e ka shfaqur ndjeshëm në faqen e saj të Instagramit.Ajo ka postuar në Instastory një foto të aktorit ku ka shprehur mendimin e saj aspak pozitiv :

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu