Një 24-vjeҫare nga Italia e cila refuzoi të mbante maskën gjatë udhëtimit me avion nga Malta drejt Italisë është dënuar me gjashtë muaj burg.

Për këtë arsye piloti i aeroplanit është rikthyer në Maltë, vetëm pak momente pasi ishte nisur drejt Italisë.

Pasi avioni është ulur 24-vjeҫarja, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur është arrestuar.

Ajo ka pasur një debat me stjuardesën për rreth 20 minuta dhe sërish nuk ka pranuar të vendos maskën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu