Tragjedia e regjistruar ditën e sotme ku u regjistrua humbja e një adoleshenti nga koronavirusi.

17 vjeçari Qamil Saiti  para një jave ishte në gjendje dhe se prej 4 ditësh ishte i intubuar.Por gjithashtu edhe prindërit e viktimës janë të prekur nga Covid-19.

Bëhet me dije se mamaja e viktimës fatmirësisht është shëruar nga kjo sëmundje dhe se para disa ditësh ka dalë nga spitali.

Ndërkohë babai i 17-vjeçarit është në betejën me koronavirusit, i shtruar në spitalin Covid2.

17-vjeçari nga Elbasani, është shtruar në spitalin Covid 2 para një jave në gjendje të rëndë, prej 4 ditësh ishte i intubuar

Mësohet se edhe babai i 17-vjeçarit ndodhet në spitalin Covid 2, në gjendje të rëndë

Mamaja e 17-vjeçarit është shëruar nga Covid dhe ka dalë para disa ditësh nga spitali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu