Një person nga Dibra është arrestuar ditën e sotme në Shijak.

Mësohet se shtetasi me iniciale S.G, banues në Tiranë është kapur në flagrancë teksa vidhte një makinë.

Ndërkohë pas hetimeve të kryera nga seksioni i hetimit të Krimeve të Komisariatit të Policisë Shijak, mendohet se i arrestuari është autor i disa vjedhjeve të automjeteve në Shijak, Durrës dhe në rrethe të tjera.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu