Gjatë orëve të natës një makinë është djegur plotësisht. Makina tip “Audi”, me targa AA 061 XF, ishte në pronësi të 23-vjeçares E.H, banuese në Vlorë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen “24 Maji” në Vlorë.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Vlorë/Informacion

Më datë 18.11.2020, rreth orës 00:45, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjeti i markës “Audi, në pronësi të shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu